czwartek, 30 czerwca 2016

CZERWCOWY STOSIK

Ohayo Książkocholicy! Dzisiaj przychodzę do was z czerwcowym stosikiem - Książkami, które udało mi się przeczytać w czerwcu. Książki oceniam następująco:
-Playlist for the dead - 7/10
-Upadli - 7/10
-#me - 6/10
-Inne zasady lata - 5/10

Trzymajcie się cieplutko!

6 komentarzy:

 1. Hej. Czemu dałaś 6/10 #me ? Bardzo ciekawiłam się tą ksiażką. Dużo widziałam recenzji i trochę się zdziwiłam tą oceną. Ja niestety jej nie przeczytam,ponieważ nie czytam książek,które są recenzowane za dużo na yt. Po prostu ciekawi mnie Twoja opinia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej. Czemu dałaś 6/10 #me ? Bardzo ciekawiłam się tą ksiażką. Dużo widziałam recenzji i trochę się zdziwiłam tą oceną. Ja niestety jej nie przeczytam,ponieważ nie czytam książek,które są recenzowane za dużo na yt. Po prostu ciekawi mnie Twoja opinia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Książka była bardzo dobra. Może się też wydawać dziwne, że "Upadli" dostali większą ilość gwiazdek, ponieważ książkę zawsze oceniam według kategorii, np. Fanstasy. Mimo licznych momentów, które były bardzo realistyczne, można było zauważyć też fragmenty, które nie przytrafiają się(chociażby incydent w szkole tak często wspominany przez wszystkich)Dodatkowo nie przepadałam za kilkoma postaciami, które powinny być "tymi dobrymi". Sądzę jednak, że książka jest bardzo wartościowa i każdy powinien po nią siegnąć. Mam nadzieję, że o to Ci chodziło. Pozdrawiam!
   ~Riri

   Usuń
 3. Mam "Playlist..." ale jeszcze się za nią nie zabrałam :D U mnie dosyć sporo książek przybyło, bo aż 13 :D Chociaż i tak rekord miałam chyba w zeszłym miesiącu, bo wtedy kupiłam 31 książek xD Jestem nienormalna jakaś.Przeczytałam sześć i uważam to za świetny wynik :D Podobnie jak Twój :D

  Pozdrawiam cieplutko i życzę powodzenia w prowadzeniu bloga, zajrzyj i do mnie :)
  http://kasi-recenzje-ksiazek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również pozdrawiam, na pewno zajrzę! <3

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń

Obserwatorzy